Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - RODINNÝ DOM S POZEMKOM - obec PLEVNÍK, okres POV. BYSTRICA: 79 990,- €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011892

Popis

Cena 79 990 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Plocha 578 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Plevník-Drienové
Časť Považská Bystrica

Ponúkame vám na predaj rodinný dom v obci Plevník, s pozemkom o výmere 578 m2. Nachádza sa v tichej časti obce, s výhľadom na okolitú prírodu. Pozostáva zo vstupnej predsiene, chodby, komory, kúpeľne s toaletou, kuchyne, 2 izieb. Z chodby je prístup do podkrovia. Dom je podpivničený, v pôvodnom stave - s možnosťou úprav podľa vlastných predstáv. Kúrenie - tuhé palivo. IS: elektrina, voda - studňa. K nehnuteľnosti prislúcha hodpodárska budova. Energetický certifikát nebol vypracovaný. Kompletná občianska vybavenosť obce. Vzdialenosť od Považskej Bystrice do 15 km.

 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

- stavebné povolenie

- výstavbu domu

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11892, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.