Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ: 2- IZBOVÝ BYT vo vyhľadávanej lokalite - PÚCHOV: 95 000.-eur

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011839

Popis

Cena 95 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Energetický certifikát B
Plocha 50 m2
Výmera pozemkov 50 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov

Ponúkame Vám na predaj kompletne, účelne a vkusne zrekonštruovaný pôvodne 2 izbový  teraz 3-izbový byt o celkovej výmere 50 m2 nachádzajúci sa na 1 nadzemnom poschodí bytového domu s výbornou polohou v obľúbenej lokalite mesta Púchov .

Rekonštrukcia bytu vrátane elektrických rozvodov prebehla v roku 2014. Dispozične byt pozostáva z chodby, kde je umiestnený botník a vstavaná 4-dverová skriňa z masívu, z obývacej izby o výmere 21 m2 prepojenej s kuchyňou - veľkorysá kuchynská linka 5m, jedálenská časť, ďalej z detskej izby orientovanej na juhozápad a spálne orientovanej na severovýchod. Murované jadro - vaňa, samostatné WC. Drevené eurookná, interiérové dvere z masívu. V izbách a na chodbe - plávajúce podlahy, v kuchyni - keramická dlažba. Vykurovanie a prívod teplej úžitkovej vody - diaľkové.  Pitná voda - verejný vodovod, napojenie na verejnú kanalizáciu, plyn. Nábytok je vyrobený na mieru z masívu, v prípade dohody je možno ho v byte ponechať.

K bytu prislúcha latková pivnica cca 3m2  a v prenájme je miestnosť umietnená v suteréne, s prívodom vody a elektriny, ktorú majitelia využívali ako práčovňu a skladovací priestor. Za prenájom technickej miestnosti sa platí bytovému spoločenstvu mesačne poplatok vo výške 4.-eur. 

Bytový dom prešiel komplexnou rekonštrukciou - zateplenie plášťa domu, strechy, výmena okien, nové rozvody vody aj kúrenia.

Energetický certifikát B.

V blízkosti bytu je Základná škola Gorazdova, materské školy a v rádiuse 500 m divadlo, obchody, reštaurácie... 

Pripojenosť na diaľnicu D1 do 4 km.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

 

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11839, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.