Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ - PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT - STRED, Pov. Bystrica: 94 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011758

Popis

Cena 94 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Plocha 64 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

REZERVOVANÉ Ponúkame Vám na predaj dispozične zaujímavo riešený, slnečný 2 izbový byt v tichej, vyhľadávanej lokalite v centre mesta Považská Bystrica - na sídlisku Stred, v zateplenom, panelovom dome s výťahom a bezbariérovým prístupom. Nachádza sa na 2 poschodí zo 7. Je situovaný mimo hlavnej cesty - bezpečné pre deti.

Z centrálne umiestnenej predsiene bytu sa prechádza do 2 obytných miestností, kuchyne so špajzou, kúpeľne a toalety. V byte s výmerou 64 m2 prevyšujúcou štandard 2 izbových bytov sú vymenené plastové okná a radiátory, k dispozícii sú dve pivnice.

Výhodou bytu je pôvodný stav, ktorý budúcemu vlastníkovi ponúka možnosť neobmedzene realizovať svoje predstavy o útulnom a modernom bývaní, ktoré nehnuteľnosť prináša. Vhodný aj ako INVESTÍCIA do budúcna.

V okolí bytového domu je veľmi dobrá občianska vybavenosť – materská škola, základná škola, pošta, nákupné centrá.

Energetický certifikát k bytu nebol vypracovaný. Celkové mesačné náklady do 150€/2 osoby. LV bez ťarchy.

Cena: 94 000,-€.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11758, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.