Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT STRED, POV. BYSTRICA: 94 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011758

Popis

Cena 94 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Plocha 64 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame vám na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej časti mesta, na sídlisku Stred. Nachádza sa na druhom poschodí zo siedmich. Celková rozloha bytu je 64 m2. Dispozične pozostáva z väčšej chodby, obývačky, spálne, kuchyne so špajzou, kúpeľne a toalety. Murivo - panel. Byt aj bytové jadro - pôvodný stav, vymenené sú plastové okná a radiátory. Drevené parkety v izbách. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. Ústredné kúrenie - radiátory. TV, internet. K bytu prislúchajú dve pivnice. Výťah k dispozícii. LV bez ťarchy. Celkové mesačné náklady do 150,-€/2 osoby. Energetický certifikát nebol vypracovaný. Byt je možné predať aj so zariadením - po dohode s majiteľom. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, zateplený, situovaný mimo hlavnej cesty, v tesnej blízkosti materská aj základná škola. Kompletná občianska vybavenosť mestskej časti.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11758, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.