Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

ZNÍŽENÁ CENA - PREDAJ - 3 IZBOVÝ BYT ROZKVET, POVAŽSKÁ BYSTRICA: 85 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011693

Popis

Cena 85 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Štandard
Plocha 64 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici, na sídlisku Rozkvet. Nachádza sa na treťom poschodí z jedenástich. Celková rozloha bytu je 64 m2. Dispozične pozostáva z chodby so šatníkom, obývačky, kuchyne so špajzou, spálne, detskej izby, kúpeľne a WC. Ku kuchyni prislúcha loggia. Murivo – panel. Jadro bytu je murované. Plávajúce podlahy - izby, kuchyňa, dlažby - kúpeľňa, toaleta. Plastové okná. Ústredné kúrenie – radiátory. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. K bytu prislúcha pivnica. Výťah k dispozícii. Mesačné náklady vrátane energií 160,-€/2 osoby. Energetický certifikát nebol predložený. Byt sa predáva so zariadením. V blízkosti bytového domu sa nacháza zastávka MHD, základná škola, materská škola. Prístup na diaľnicu D1 3 km. Cena dohodou. Bližšie informácie na tel.čísle RK.

 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11693, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.