Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - OBJEKT - VIACÚČELOVÉ VYUŽITIE - CENTRUM ILAVY: 112 500.-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011686

Popis

Cena 112 500 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Plocha 420 m2
Výmera pozemkov 680 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Ilava
Obec Ilava
Časť Ilava

Ponúkame vám na predaj starší objekt v radovej zástavbe - doposiaľ užívaný ako rodinný dom v centre okresného mesta Ilava so záhradou. Objekt je v pôvodnom stave a pozostáva z troch priechodzích miestností - 2 obytné + kuchyňa, kúpeľne s WC a priestoru, ktorý možno využiť ako technickú miestnosť, či komoru. Jeho súčasťou je aj dieľňa a hospodársky priestor v zadnej časti a samostatne stojaca garáž. Zastavaná plocha 420 m2, záhrada 260 m2. Na dome boli cca 20 rokov dozadu odizolované základy.

Po pravej strane pri vstupe do objektu sa nachádza zrekonštruovaná bytová jednotka - pozostávajúca z 1 izby, kuchyne a kúpeľne s WC.

Výhody objektu:

Strategická poloha. Slnečný pozemok.

Napojenosť na všetky IS - elektrina, plyn, verejný vodovod a verejná kanalizácia.

Po rekonštrukcii možnosť využívať na bytové alebo podnikateľské účely. V okolí sa nachádzajú objekty, ktoré už prešli obdobnou rekonštrukciou a slúžia ako sídla firiem.

Kompletná občianska vybavenosť v okolí.

Dostupnosť na diaľnicu D1 2 km.

Energetický certifikát k danej nehnuteľnosti nebol vypracovaný.

 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

- stavebné povolenie

- výstavbu domu

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11686, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.