MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - 3 IZBOVÝ BYT - Dubnica nad Váhom: 97 500.- €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011663

Popis

Cena 97 500 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Energetický certifikát C
Plocha 65 m2
Výmera pozemkov 2062 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Ilava
Obec Dubnica nad Váhom

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový, útulný a dispozične zaujímavo riešený zrekonštruovaný byt s priestrannými izbami a balkónom v žiadanej lokalite mesta Dubnica nad Váhom s úžitkovou plochou do 70 m2. Byt sa nachádza na 5. poschodí zo 7. bytového domu s výťahom.

Dispozičné riešenie bytu:

Veľkorysá chodba so šatníkom, samostatná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, tri obytné miestnosti - jedna s výstupom na balkón, kuchyňa s novou linkou, ktorej súčasťou je aj špajza. Nové plastové okná, keramické aj laminátové podlahy, omietky, stupačky. K bytu prináležia dve pivnice s výmerami 2m2. Diaľkové ústredné vykurovanie, diaľkovým rozvodom zabezpečovaná aj dodávka teplej úžitkovej vody, napojednie na verejný vodovod a kanalizáciu.

Energetický certifikát bytového domu trieda C - bez zateplenia.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11663, call centrum: 0911 175 510.

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.