Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - ŠTÝLOVÉ BÝVANIE - NOVOSTAVBA - HOROVCE: 139 500.-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011662

Popis

Cena 139 500 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 97 m2
Výmera pozemkov 601 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Horovce

Ponúkam Vám dispozične zaujímavo riešený - presvetlený 4 izbový rodinný dom typu – BUNGALOV – úžitková plocha 97 m2, zastavaná plocha 127 m2, postavený na slnečnom, rovinatom pozemku o výmere 601 m2. Dom s pozemkom sa nachádza v pokojnej, vyhľadávanej a novobudovanej lokalite v obci Horovce, okres Púchov.

Obec má dobrú občiansku vybavenosť a polohu - vzdialenosť od okresných miest Púchov a Ilava do 15 minút autom. Napojenosť na diaľnicu D1 do 8 km.

Dispozícia domu:

Vstup do domu je orientovaný na severovýchod, za zádverím sa prechádza chodbou, z ktorej je po pravej a ľavej strane vstup do dvoch dispozične rovnakých opticky otočených obytných miestností - jedna väčšia určená ako spálňa. Po pravej strane chodby sa ďalej nachádza technická miestnosť a  tretia izba vhodná ako detská alebo hosťovská. Veľkou výhodou všetkých troch obytných miestností  je predpríprava na vstavaný šatník. Oproti spálni je vstup do WC a vstup do samostatnej – priestrannej kúpeľne. Po celej šírke domu je situovaná na juhozápad obývacia izba s výstupom na terasu a s prípravou na krb a kuchyňa, ktorá je od jedálenskej časti predelená pultom. V kuchyni sa nachádza špajza s oknom a vymurovaný priestor pre umiestnenie technického bloku – chladničky, mikrovlnnej a elektrickej rúry. Skladovací priestor je v stropnej pôchodznej časti podkrovia, na ktorý sa dá dostať zatepleným skladacím schodisko s výlezom. Dom je postavený z tvárnic Ytong 38, zateplený polystyrénom s fasádou, má plastové okná - trojsklo a parapetmi, sadrokartónové stropy s 40 cm zateplením, potery, vnútorné omietky, dokončená voda, odpady, elektroinštalácia vrátane zásuviek a vypínačov a príprava na elektrické kúrenie v celom dome. Plastové vchodové dvere v hliníkovom ráme, hromozvod. Napojenie na elektrinu, obecný vodovod, septik – 12 m3, optický kábel. Možnosť napojenia na verejnú kanalizáciu. Šírka pozemku umožňuje aj dobudovanie prístrešku na auto vedľa domu. Pri kúpe bude dodaný tepelný certifikát a revízne správy.

Dom sa predáva v štádiu HOLODOM. V prípade Vášho záujmu je možnosť ho dokončiť podľa Vašich predstáv.

Bývajte štýlovo. Odporúčame vidieť.

V ponuke máme ešte ďalší bungalov v susedstve tej istej dispozície a výmery!!

Vybavíme za vás:

  • hypotéku
  • zmluvy a kataster
  • vizualizáciu

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11662, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.