Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - 2 izbový byt Púchov - výborná dispozícia

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011651

Popis

Cena 66 600 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Plocha 43 m2
Výmera pozemkov 62 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov
Časť Púchov

Ponúkame Vám na predaj dispozične zaujímavo riešený, slnečný 2 -izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite v centre mesta Púchov, ulica Rastislavova v zateplenom panelovom dome s výťahom na 4 poschodí z 8. Je situovaný mimo hlavnej cesty - bezpečné pre deti, s množstvom zelene a s detským ihriskom.

Z centrálne umiestnenej predsiene bytu sa po pravej a ľavej strane prechádza do 2 obytných miestností - jedna situovaná na SV, druhá na JZ, v ktorých sú vymenené plastové okná a ďalej do samostanej murovanej kúpeľne a WC. K bytu prislúcha pivnica a podiel na spoločných nebytových priestoroch umiestnených v suteréne domu.

Nepopierateľnou výhodou tohto bytu je pôvodný stav, ktorý budúcemu vlastníkovi ponúka možnosť neobmedzene realizovať svoje predstavy o útulnom a modernom bývaní, ktoré nehnuteľnosť prináša. Vhodný aj ako INVESTÍCIA do budúcna.

V okolí bytového domu je veľmi dobrá občianska vybavenosť - základná škola, materské školy, obchody, kaviarne, divadlo, zastávky MHD....

Certifikát domu nebol dodaný.

FOTO bytu okrem dispozičného plánu je ilustračné. Byt odporúčame vidieť.

Cena: 66 600.-€. Pri rýchlom jednaní možnosť dohody.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11651, call centrum 0911 175 510.

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.