Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - EXKLUZÍVNE - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE DEVELOPERA - POZEMOK V POV. BYSTRICI

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Info v RK

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011648

Popis

Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Projekt
Plocha 7262 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame investičnú príležitosť pre developera - slnečný, rovinatý pozemok v Považskej Bystrici, mestská časť Zakvášov. Výmera pozemku je 7262 m2 s možnosťou IBV. Prístup na pozemok bude možný z hlavnej cesty, ktorá je vo vlastníctve Trenčianskeho samosprávneho kraja. Pozemok je v zmysle platného územného plánu mesta určený pre obytné územie - RD so stanoveným regulatívom UB 01 a povolenou výškou zástavby max. 2 nadzemné podlažia + podkrovie. Kompletná občianska vybavenosť vyhľadávanej mestskej časti. Pripojenie na diaľnicu D1 do 5 km. Vzdialenosť mesta Púchov 21 km, Rajecké Teplice 30 km. Cena dohodou.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- inžinierske siete

- výstavbu domu

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11648, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.