Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT LÁNSKA, POVAŽSKÁ BYSTRICA: 85 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011645

Popis

Cena 85 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 62.66 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame vám na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej časti Považskej Bystrice, na sídlisku Lánska. Nachádza sa na druhom poschodí z dvoch. Celková rozloha bytu je 62,66 m2. Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne, kúpeľne a toalety. K spálni prislúcha balkón. Murivo – tehla. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Jadro bytu je murované. Sadrokartónové podhľady. Nanovo vybrúsené drevenné parkety v izbách. Keramické dlažby - kuchyňa, chodba, kúpeľňa, toaleta. Plastové okná. Nové interiérové dvere s obložkami. Bezpečnostné dvere. Vlastné kúrenie – plynový kotol. K dispozícii dve murované pivnice. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. Byt sa predáva s kuchynskými spotrebičmi. Bytový dom bez výťahu. Možnosť využívať záhradku za bytovým domom. Parkovanie pri dome, v blízkosti zastávka MHD. Kompletná občianska vybavenosť mestskej časti Lánska - obchody, materská škola, základná škola, nemocnica, pošta. Pripojenie na D1 do 5 km. Celkové mesačné náklady do 150€/2 osoby. Energetický certifikát nebol predložený. Byt bude voľný od marca 2021.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11645, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.