Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

Predaj: RODINNÝ DOM NA KĽÚČ S POZEMKOM - SLAVNICA, okres Ilava do: 195 000.-€ s DPH

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011634

Popis

Cena 194 981 €
Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A
Plocha 72 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Ilava
Obec Slavnica

Zabezpečíme vám výstavbu rodinného domu na kľúč:

Zastavaná plocha: 108 m2

Úžitková plocha: 72 m2

Murovaný rodinný dom pozostáva z troch obytných miestností. Vstupnú časť domu tvorí predsieň a hala, z ktorej je prístup do detskej izby, spálne, kúpeľne a obývacej izby spojenej s kuchyňou. Obývacia izba prepojená s kuchyňou s prístupom na terasu. Dom je nízkoenergetický. Mesačné náklady na energie: 90.-€, vhodný pre trojčelnnú rodinu. Cena domu na kľúč: 79 981.-€.

Pozemok, na ktorom je dom navrhnutý sa nachádza na začiatku obce Slavnica - ide o rovinatý, slnečný pozemok, v novozastavanej časti obce, ktorá má dobrú občiansku vybavenosť. Elektrina pri pozemku, plyn vo vzdialenosti 4m od pozemku, voda - studňa, septik, príp. ČOV. Na pozemok sa vchádza z miestnej komunikácie s osvetlením. Pozemok je v zmysle platného územného plánu obce vhodný na individuálnu výstavbu rodinného domu. Zatiaľ vedený na LV ako orná pôda. Pripojenosť na diaľnicu D1 do 7 km. Cena pozemku 115 000.-€. Pozemok je možné kúpiť aj samostatne.

Vybavíme za vás:

  • hypotéku
  • zmluvy a kataster
  • stavebné povolenie
  • inžinierske siete
  • výstavbu domu

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11634, call centrum: 0911 175 510.

 

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.