Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

EXKLUZÍVNE - PRENÁJOM NEBYTOVÝCH PRIESTOROV HOROVCE, okres Púchov: 450.-€/mesačne.

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011611

Popis

Cena 450 €/mesiac
Typ nehnuteľnosti Komerčné objekty
Inzertná kategória Prenájom
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 51 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Horovce

Ponúkame Vám reprezentatívne kancelárske priestory o výmere cca 52 m2 na prenájom na začiatku obce Horovce, v smere od Lednických Rovní.  Do priestorov, vhodných najmä na kancelárske účely, nachádzajúcich sa na  prízemí administratívnej budovy za recepciou sa dá vstupovať dvomi samostatnými vchodmi - hlavný a bočný. Priestory pozostávajú z dvoch miestností, spojovacej chodby, samostatného WC s úmývadlom, kúpeľne s dvoma sprchovacími boxami a umývadlom, kuchynky s drezom a technickým vybavením - mikrovlnka, kávovar, chladnička, sporák. Kancelárie sú vybavené novým nábytkom, kancelárskymi stolmi, otočnými koženými stoličkami, magnetickými tabuľami...  Všetky priestory sú orientované na západnú stranu - príjemná klíma, žalúzie. Požadovaný 2x depozit splatný vopred. Platba nájmu do 10. dňa v mesiaci. Pri zmluve 5 a viac rokov možnosťdohody.

Cena zahŕňa:

  • prenájom priestorov
  • spotrebu el. energie v samostatných priestoroch
  • vykurovanie priestorov
  • vodne, stočné
  • spotrebu energii v spoločných priestoroch
  • služby recepcie
  • 1 parkovacie miesto pred budovou a ďalšie parkovacie miesta vedľa alebo za budovou podľa dohody
  • možnosť využívania zasadacej miestnosti s prezentačnou technikou na 1. poschodí

 Cena nezahŕňa:

  • upratovanie priestorov - možnosť dohody s prenajímateľom

Budova je vybavená zabezpečovacím zariadením a kamerovým syystémom.  Možnosť pripojenia na internet. 

Cena: 450.-€/mesačne s DPH

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11611, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.