Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVÁCIA - Novostavba - moderný 3 izbový byt so záhradkou a parkovaním - Bytča

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA011501

Popis

Cena 145 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Plocha 78 m2
Kraj Žilinský kraj
Okres Bytča
Obec Bytča
Časť Veľká Bytča

MGM reality Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3 izbový byt v Bytči o výmere 78 m2

Byt so samostatným vchodom v novovzniknutej tichej lokalite sa nachádza na prízemí nízkoenergetického dvojpodlažného domu (kolaudácia - 2/2018). Prislúcha k nemu oplotená záhradka o výmere 118 m2 s terasou a parkovacie miesto (možnosť prikúpenia ďalšieho). Je ideálne orientovaný - V/Z.

Dispozícia: vstupná chodba, technická miestnosť, obývacia izba s kuchyňou a východom na terasu, 2 spálne, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom.

Predáva sa komplet so zariadením (práčka, sušička, manželská posteľ, vstavaná skriňa, šatník, kuchynský stôl so stoličkami, luxusná sektorová sedačka (elektricky polohovateľná), konferenčný stolík, obývacia stena, stolík na PC), vrátane vstavaných spotrebičov (chladnička s mrazničkou, indukčná doska, elektrická rúra, mikrovlnka, digestor).

V byte sú použité kvalitné materiály a moderné technológie

  • rekuperácia
  • FOTOVOLTAICKÉ panely (8 ks)
  • stropné infrapanely (6 ks)
  • alarm

Vykurovanie je elektrické podlahové + stropné infrapanely, ovládané digitálnymi termostatmi.

Vodavŕtaná studňa (ošetrená filtrami a UV lampou). V riešení je napojenie sa na kanalizáciu a verejný vodovod (SEVAK).

Vstupné dvere sú hliníkové, okná plastové s izolačným 3-sklom. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a pokojné miesto na bývanie.

Nízke mesačné náklady.

Viac informácií Vám poskytnem na obhliadke. Odporúčam vidieť.

Videoobhliadka:  youtu.be/PTSOPbw6IXM

 


Cena: 145 000 €

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA 11501. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

youtube


Žilinský kraj

Demografia

K 21. máju 2011, bolo na území Žilinského kraja 144 948 domov, t.j. 13,5 % z celkového počtu domov v Slovenskej republike (z toho 120 788 obývaných, t.j. 83,3 %). Žilinský kraj bol v počte domov na druhom mieste za Nitrianskym krajom (podiel 16,2 %). Spomedzi okresov kraja najvyšší počet domov sa nachádzal v Žiline 20,3 % a najmenej v Turčianskych Tepliciach 3,3 %. Obývaných domov bolo v okrese Žilina 21,1 % z úhrnu za kraj a v Turčianskych Tepliciach 3,2 %.

Geologická charakteristika

Celé toto hornaté územie spadá z geomorfologického hľadiska do Západných Karpát. Horské masívy v tejto lokalite sa sformovali pomerne nedávno, v paleogéne. Zásluhou pohybov príkrovov sa vyzdvihovali pôvodné morské sedimenty, z ktorých postupne vznikli impozantné údolia. Rieka Váh územie nápadne rozdeľuje na dve časti:

  • severná zahŕňa pohoria: Tatry, Skorušinské vrchy, Oravské Beskydy, Oravská Magura, Oravská vrchovina, Chočské vrchy, Krivánska Fatra, Kysucké Beskydy, Kysucká vrchovina a Javorníky
  • južná zahŕňa pohoria: Nízke Tatry, Veľká Fatra, Lúčanská Fatra a Strážovské vrchy

Dejiny

Po páde Veľkomoravskej ríše v roku 907, ku ktorej územie patrilo, bolo od 12. storočia prakticky až do roku 1918 súčasťou uhorského kráľovstva. V 13. storočí na obranu proti mongolským nájazdom bola vybudovaná sieť hradov (Hričov, Považský, Košecký, Lietavský, Strečniansky). 16. storočie znamenalo pre miestnych obyvateľov chudobu a strach, hlavne pred tureckou okupáciou a živelnými pohromami. Ku koncu 19. storočia tu bola zavedená železnica a v údolí Váhu začal prekvitať priemysel.


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.
Mohlo by Vás záujímať