Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ - PREDAJ - EXKLUZÍVNE - 1 IZBOVÝ BYT LÁNSKA, POV. BYSTRICA: 48 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011464

Popis

Cena 48 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 30 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame vám na predaj 1 izbový byt vo vyhľadávanej časti Považskej Bystrice - na Lánskej. Nachádza sa na prvom poschodí z dvoch. Rozloha bytu je 30 m2. Dispozične pozostáva z predsiene, kúpeľne s toaletou, izby a kuchyne. Murivo - tehla. Byt je po kompletnej rekonštrukcii - elektrina, nové omietky, plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, interiérové dvere, vchodové dvere. Ústredné kúrenie - radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. K bytu prislúcha latková pivnica. Mesačné náklady do 130€/2 osoby. Energetický certifikát nebol predložený. Byt sa predáva zariadený. Bytový dom bez výťahu. Kompletná občianska vybavenosť sídliska Lány - materská škola, základná škola, nemocnica, pošta, obchody.

 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu bytu

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11464, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.