Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

ZNÍŽENÁ CENA - PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT KOLÓNIA, POV. BYSTRICA: 67 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011446

Popis

Cena 67 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 57.6 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame vám na predaj 2 izbový byt v tichej lokalite mesta Považská Bystrica, v Kolónii. Nachádza sa na prízemí dvojposchodového domu. Celková rozloha bytu je 57,6 m2. Dispozične pozostáva z chodby, obývačky, kuchyne so špajzou a loggiou, priestrannej izby, kúpeľne s WC. Murivo – tehla. Byt je čiastočne zrekonštruovaný. Klimatizácia, plastové okná, plávajúca podlaha, radiátory. Kúrenie - plynové, teplovodné. Teplá voda - plynový zásobník. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. K bytu prislúcha časť povaly bytového domu a pivnica s rozlohou 7,5m2. Mesačné náklady 130€/2 osoby. Energetický certifikát nebol vypracovaný. LV bez ťarchy. Byt je voľný ihneď, predaj možný aj so zariadením po dohode s majiteľom.

 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11446, call centrum: 0911 175 510Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.