Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - 1i BYT - APARTMÁN DIAMON RESIDENCE, POV. BYSTRICA: 61 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011439

Popis

Cena 61 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 33.26 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame vám na predaj 1 izbový byt/apartmán v centre mesta Považská Bystrica. Nachádza sa na druhom poschodí z jedenástich. Rozloha bytu je 33,26 m2. Dispozične pozostáva z predsiene, kúpeľne s toaletou, obývacej izby s kuchyňou a loggiou. Byt je kompletne zrekonštruovaný, nové omietky, plastové okná, plávajúca podlaha, interiérové dvere, kúpeľňa s toaletou - sanita, obklady, dlažba. K bytu prislúcha sklad na poschodí. Residencia je po kompletnej rekonštrukcii s bytovými aj obchodnými priestormi, s dvomi výťahmi. Byt je možné využiť na bývanie, prípadne podnikanie. Kompletná občianska vybavenosť. Energetický certifikát nebol predložený. Mesačné náklady do 100€/osoba. Foto interiéru je ilustračné.

 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu bytu

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11439, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.