Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - DOM NA KĽÚČ S POZEMKOM LEDNICKÉ ROVNE- REZERVOVANĚ: 134 833.-€ S DPH

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011294

Popis

Cena 134 833 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Energetický certifikát A
Plocha 85 m2
Výmera pozemkov 899 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Lednické Rovne
Časť Háj

Zabezpečíme Vám VÝSTAVBU rodinného domu na kľúč:

Zastavaná plocha vrátane terasy a vchodovej plošiny: 100 m2

Celková úžitková plocha: 85 m2

Vonkajšie rozmery bez terasy: 10 x 10 m

Murovaný, nízkoenergetický 4i rodinný dom s prístreškom pre auto. Priestranná obývacia miestnosť s prístupom na terasu je spojená s kuchyňou, z ktorej je prístupná technická miestnosť. Jedna izba prístupná z obývacej miestnosti.  Z chodby je prístup do ďalších dvoch izieb. Z predsiene je prístup do samostatného WC a kupelne. Energetická trieda: A1/A0. Mesačné náklady 80,- €. Cena domu na kľúč s objektovou zľavou v prevedení "Štandard": 86 883,-€

Slnečný, rovinatý, stavebný pozemok o výmere 899 m2, na ktorom je dom navrhnutý sa nachádza v obci Lednické Rovne, časť Háj. Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce. Lokalita Háj je súčasťou nového projektu obce "IBV Háj", počas ktorého sa kompletne zrekonštruujú inžinierske siete - prekládkou pod zem, vybuduje sa nová komunikácia, ktorej súčasťou budú chodníky, osvetlenie...  Investičný zámer už bol schválený obecným zastupiteľstvom. Projekt k dispozícii. K pozemku vedie príjazdová asfaltová cesta vo vlastníctve obce, prípojky na vodovod, elektrinu a plyn. Kanalizácia je v štádiu projektu s realizáciou v horizonte 1-2 roky. Cena pozemku je: 47 950,-€. Pozemok je možné zakúpiť aj samostatne.

Vybavíme za vás na kľúč:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- inžinierske siete

- výstavbu domu

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11294 call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.