Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ - PREDAJ - 3i ZREKONŠTRUOVANÝ BYT PÚCHOV: 97 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011277

Popis

Cena 97 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 65 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov
Časť Púchov

Ponúkame vám na predaj pôvodne 2 izbový byt v Púchove, po úplnej rekonštrukcii prerobený na 3 izbový. Nachádza sa na štrvtom poschodí z ôsmich. Celková rozloha bytu je 65m2 + 3m2 balkón. Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby, detskej izby, spálne, kúpeľne a WC. K obývačke prislúcha loggia. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové stierky na stenách elektrina, stropy, jadro, plastové okná. V izbách ošetrené parkety. Po odstránení priečky je možnosť byt opätovne zmeniť na 2-izbový. Jadro bytu je murované. Ústredné kúrenie – radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. K bytu prislúcha murovaná pivnica v suteréne o rozlohe cca 5m2. Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou - zateplením obvodového plášťa aj výmenou rozvodov v stupačkách. Vstup do bytového domu bezbariérový. Nový výťah k dispozícii. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť. LV bez ťarchy hypotéky. Mesačné náklady do 120€/1 osoba. Byt je voľný ihneď. Energetický certifikát nedodaný.

Možnosť ponechať zariadenie po dohode s vlastníkom.

 

 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11277, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.