Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

Nadštandardný 3 izb.byt so záhradkou a parkovaním,Bytča

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Info v RK

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA011056

Popis

Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 78 m2
Kraj Žilinský kraj
Okres Bytča
Obec Bytča
Časť Veľká Bytča

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj nadštandardný 3 izbový byt 78m2 v nízko energetickej murovanej novostavbe s veľkou terasou 20m2 v meste Bytča. K nehnuteľnosti patrí oplotená záhradka o výmere 118m2 a jedno parkovacie miesto. V prípade záujmu je možnosť prikúpenia ďalšieho parkovacieho miesta. Byt sa nachádza na prízemí, dvojpodlažného rodinného domu so samostatným vstupom v tichej lokalite, vzdialenej 5 min. od centra mesta Bytča. Kolaudácia prebehla vo februári 2018. Dispozícia: vstupná chodba, technická miestnosť, obývacia izba s kuchynským kútom a prístupom na terasu, samostatné WC, kúpeľňa a 2 x izba. V byte sú použité kvalitné materiály a moderné technológie, predáva sa komplet so zariadením, nábytkom (práčka, sušička, manželská posteľ, vstavaná skriňa, šatník, kuchynský stôl so stoličkami, luxusná sektorová sedačka - elektricky polohovateľná, konferenčný stolík, obývacia stena, stolík na PC), vrátane vstavaných spotrebičov (chladnička s mrazničkou, indukčná doska, elektrická rúra, mikrovlnka, digestor). Vybavenie kúpelne je od zn. Hansgrohe. Vybavenie kuchyne je od zn. Concept. V cene je tiež záhradný ratanový nábytok, gril a elektrická kosačka. Čistý a čerstvý vzduch zabezpečí rekuperácia v byte. Vykurovanie je podlahové v kombinácii so stropnými infrapanelmi (8ks). Každá miestnosť má samostatný digitálny termostat pre reguláciu teploty. Vstupné dvere sú hliníkové, okná sú plastové izolačné trojsklo. Objekt je zabezpečený alarmom. Na terasu je vyvedená voda a elektrika, príprava na infrapanely a jacuzzi. Výborná občianska vybavenosť: v blízkosti je základná škola, škôlka, park, obchody, polícia, autobusová zástavka, autobusové nástupište, poliklinika..

Výhody: kompletne zariadený byt, parkovacie miesto, záhradka, zdravšie bývanie, nízke mesačné náklady, tichá lokalita, výborná občianska vybavenosť

Cena: Info v RK. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA011056. Call centrum tel: 0910 86 11 86.Žilinský kraj

Demografia

K 21. máju 2011, bolo na území Žilinského kraja 144 948 domov, t.j. 13,5 % z celkového počtu domov v Slovenskej republike (z toho 120 788 obývaných, t.j. 83,3 %). Žilinský kraj bol v počte domov na druhom mieste za Nitrianskym krajom (podiel 16,2 %). Spomedzi okresov kraja najvyšší počet domov sa nachádzal v Žiline 20,3 % a najmenej v Turčianskych Tepliciach 3,3 %. Obývaných domov bolo v okrese Žilina 21,1 % z úhrnu za kraj a v Turčianskych Tepliciach 3,2 %.

Geologická charakteristika

Celé toto hornaté územie spadá z geomorfologického hľadiska do Západných Karpát. Horské masívy v tejto lokalite sa sformovali pomerne nedávno, v paleogéne. Zásluhou pohybov príkrovov sa vyzdvihovali pôvodné morské sedimenty, z ktorých postupne vznikli impozantné údolia. Rieka Váh územie nápadne rozdeľuje na dve časti:

  • severná zahŕňa pohoria: Tatry, Skorušinské vrchy, Oravské Beskydy, Oravská Magura, Oravská vrchovina, Chočské vrchy, Krivánska Fatra, Kysucké Beskydy, Kysucká vrchovina a Javorníky
  • južná zahŕňa pohoria: Nízke Tatry, Veľká Fatra, Lúčanská Fatra a Strážovské vrchy

Dejiny

Po páde Veľkomoravskej ríše v roku 907, ku ktorej územie patrilo, bolo od 12. storočia prakticky až do roku 1918 súčasťou uhorského kráľovstva. V 13. storočí na obranu proti mongolským nájazdom bola vybudovaná sieť hradov (Hričov, Považský, Košecký, Lietavský, Strečniansky). 16. storočie znamenalo pre miestnych obyvateľov chudobu a strach, hlavne pred tureckou okupáciou a živelnými pohromami. Ku koncu 19. storočia tu bola zavedená železnica a v údolí Váhu začal prekvitať priemysel.


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.Mohlo by Vás záujímať