Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ - PREDAJ - EXKLUZÍVNE - 1+1 IZBOVÝ BYT, Pov. Bystrica: 58 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR010948

Popis

Cena 58 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 45 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

REZERVOVANÉ - Ponúkame vám na predaj 1 + 1 izbový byt v tichej, mestskej časti Považskej Bystrice, v Kolónii. Nachádza sa na prízemí 2 poschodového, bytového domu. Je situovaný mimo hlavnej cesty.

Rozloha bytu je 45m2 vrátane pivnice. Dispozične pozostáva z chodby, kúpeľne s WC, kuchyne spojenej s obývacou izbou a spálne. Súčasťou bytu je špajza. Murivo - tehla. Podlaha – drevené parkety, linoleum. Vlastné kúrenie - plynové gamaty. Teplá voda - prietokový ohrievač. Vodné - z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. K bytu prislúcha aj časť povaly bytového domu.

Výhodou bytu je rekonštrukcia kúpeľne s toaletou, vymenené plastové okná. Byt ponúka možnosť realizácie interiéru podľa vlastných predstáv. Vhodný aj ako INVESTÍCIA do budúcna.

Mestská časť Kolónia poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - materská škola, základná škola, stredné školy, železničná a autobusová stanica, plaváreň, štadión, obchody, kaviarne, zastávky MHD.

Energetický certifikát nebol vypracovaný. Mesačné náklady do 100€/1 osoba.

Cena: 58 000,-€. 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu bytu

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 10948, call centrum: 0911 175 510Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.