Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ - PREDAJ 3i BYT PÚCHOV 87 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR010927

Popis

Cena 87 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 64 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt v centre mesta Púchov. Nachádza sa na piatom poschodí z dvanástich. Celková rozloha bytu je 64m2. Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne so špajzou, obývačky, spálne, detskej izby, komory, kúpeľne a WC. Ku kuchyni prislúcha vlastná loggia. Murivo – panel. Byt je po rekonštrukcii. Jadro bytu je murované. Plávajúca podlaha, dlažby. Plastové okná. Ústredné kúrenie – radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. K bytu prislúcha pivnica. Výťah k dispozícii. LV bez ťarchy. Mesačné náklady do 170€/2 osoby. Kompletná občianska vybavenosť v mestskej časti - škola, škôlka, poliklinika, nákupné centrum. Foto bytu je ilustračné, bližšie informácie na uvedenom tel.čísle RK.

 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 10927, call centrum: 0911 175 510.

 


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.Moje naposledy zobrazené nehnuteľnosti