Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - POZEMOK MILOCHOV POVAŽSKÁ BYSTRICA: 26 214,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR010863

Popis

Cena 26 214 €
Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 771 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok v mestskej časti Považskej Bystrice, v Milochove. Výmera: 771m2. IS - elektrina: vybudovaná prípojka priamo na pozemku, voda: studňa, kanalizácia: žumpa. Pri pozemku je súkromná cesta s budovaným verejným osvetlením. Kúpa pozemku zohľadňuje podiel na súkromnej ceste k pozemku aj elektrickú prípojku. Pozemok je v zmysle platného územného plánu mesta zaradený do zmien a doplnkov určených pre výstavbu RD. Vzdialenosť do centra Pov. Bystrice 5km. Pripojenie na diaľnicu D1 do 7 km. Po úpravách železnice a vybudovaní novej cesty bude mať pozemok veľmi dobré pripojenie aj do neďalekého mesta Púchov. V prípade záujmu možnosť výstavby domu na kľúč podľa vlastného výberu.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- výstavbu domu

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 10863 , call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.