Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ - PREDAJ - EXKLUZÍVNE - NOVOSTAVBA RD SVEREPEC: 265 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR010843

Popis

Cena 265 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 134 m2
Výmera pozemkov 551 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Sverepec

Ponúkame vám na predaj novostavbu rodinného domu v obci Sverepec so zastavanou plochou 134m2. Celková výmera pozemku je 685m2. RD je dvojpodlažný s podkrovím.

  • Podpivničený - stavebný materiál železobetón, s dvomi garážami, skladom, technickou miestnosťou.
  • Obývaná časť - prvé podlažie a podkrovie - postavené z tehly. Dispozične pozostáva zo vstupnej miestnosti - zádveria, obývacej izby s kuchyňou a jedálňou, 2 izieb, kúpeľne s WC. Obývacia miestnosť s krbom, a výstupom na terasu.
  • Podkrovie tvorí priestranná izba s možnosťou dorobenia kúpeľne s toaletou. Podlažie s podkrovím sú prepojené schodiskom.

IS - elektrina, čistička odpadových vôd, studňa. Možnosť pripojenia na obecný vodovod - nachádza sa na pozemku. Kúrenie  - elektrické podlahové, s inteligentným nastavením v mobilnej aplikácii pre každú miestnosť zvlášť. Izby je možné vykurovať aj krbom. TUV - bojler. Plastové okná s trojsklom. Podlahy - keramická dlažba, plávajúca podlaha. V RD je rekuperácia, alarm, kamerový systém, internet, TV. Stavba spĺňa štandard nízkoenergetického domu s nákladmi 100€/3 osoby. Dom sa predáva kompletne zariadený. Možnosť dorobenia vonkajšej časti domu a exteriéru podľa vlastných predstáv. Kompletná občianska vybavenosť obce. Pripojenie na D1 do 5km.

Vybavíme za vás:

  • hypotéku
  • zmluvy a kataster
  • stavebné povolenie
  • inžinierske siete

Ponuku nájdete na stránke realitymgm.sk, ID 10843, call centrum: 0911 175 510

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.