Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

Celoročná Chata (Novostavba), Horná Marikova - Ráztoka

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA010746

Popis

Cena 185 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Plocha 330 m2
Výmera pozemkov 1009 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Horná Mariková
Časť Ráztoka

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj nadštandardnú 3-podlažnú chatu v časti Ráztoka obce Horná Marikova. Bola postavená v roku 2014 a táto novostavba má celkovo 6 samostatných spálni (izieb), 2 kúpeľne, 3x WC, 3 terasy, kuchyňu s obývačkou, spoločenskú miestnosť, predsieň. Celková výmera pozemku je 1009 m2. Na záhrade sa nachádza aj kompletne vybavený grilovací altánok s kozubom, pecou, udiarňou a pod.

V suteréne sa nachádza spoločenská miestnosť so saunou, sprchou, biliardovým stolom, kalčetom, šípkami, a pod. Na prvom podlaží je kuchyňa spojená s obývacou miestnosťou, z ktorej je možné vyjsť na terasu, ďalej predsieň z hlavným vstupom, kúpeľňa s WC a spálňa s vlastným WC. Na druhom podlaží sa nachádzajú 4 izby, každá s manželskou posteľou a výstupom na terasu. Využitá je aj najvrchnejšia časť chaty, ako jedna väčšia miestnosť, v ktorej sú ďalšie dve manželské postele a vstup je cez skladacie schody. Celý objekt je zabezpečený alarmom a kamerovým systémom.

Chatu obklopuje krásna príroda s lúkami a lesmi. Kúsok od chaty sa nachádza lyžiarsky vlek SKI Ráztoka. Okolie je v letnom období rajom pre turistov a v zimnom období zase pre lyžiarov.

Chata má celoročné využitie a je ideálnym miestom na oddych a únik z hektického mesta na "dobitie energie". Je tam priam božský kľud a prostredie má svoju atmosféru. Taktiež vhodným miestom na trávenie času, či už s rodinou alebo priateľmi. Ak nemáte ešte plán na Silvestra, tak práve jeden máte pred sebou :)

Cena: 185.000 Eur. Viac foto nájdete na stránke realitymgm.sk pod ID 10746, Všetky Vaše otázky a bližšie informácie Vám rad poskytne maklér na Call centrum tel.: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.