Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - DOM NA KĽÚČ S POZEMKOM NA HLINÁCH, CENA: 227 336 €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR010594

Popis

Cena 227 336 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 136.4 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Murovaný rodinný dom (typ15) je s plochou strechou s moderným dizajnom a napriek jeho veľkosti je určený na pozemky s menšou rozlohou. V predsieni je vstup do technickej miestnosti, ktorá je spojená s garážou pre dve autá. V ďalšej miestnosti je chodba, v ktorej je vpravo schodisko vedúce do prvého poschodia a vchod do čiastočne oddelenej kuchyne vľavo. V zadnej časti domu bola navrhnutá vysoká obývacia izba (4,50 m) spojená s jedálňou s východom na vonkajšiu terasu. Vedľa kancelárie sa nachádza ľahko prístupná kúpeľňa. V prvom poschodí boli navrhnuté 3 izby, vrátane hlavnej spálne s vlastným šatníkom a výstupom na vonkajšiu terasu. Dizajn budovy je doplnený veľkými oknami, oceľovými konštrukciami, skleneným zábradlím okolo terasy a na poschodí.

Stavebný pozemok, na ktorom je dom navrhnutý sa nachádza v Považskej Bystrici na Hlinách. Celková výmera pozemku je 764 m2. Prípojky na IS: voda, plyn, kanalizácia, TV a internet sa nachádzajú na hranici pozemkov, elektrina v blízkosti pozemku. Prístupová cesta je asfaltová vo vlastníctve mesta. Pozemky sú v rámci platného územného plánu mesta určené pre intenzívnu nízkopodlažnú zástavbu a mestské vily s povolenou výškou zástavby 2 nadzemné podlažia + podkrovie. Občianska vybavenosť mestskej časti je na výbornej úrovni (škola, škôlka, potraviny, lekáreň, autobus. zástavka do 500 m). Tichá lokalita a zároveň dobrá dostupnosť do centra, pripojenie na diaľnicu D1 len 4 km.

AKCIA: pri podpise zmluvy o dielo do 30.11.2019 POUKÁŽKA v hodnote 2500 € na nákup nábytku v predajni ROSINA NÁBYTOK PÚCHOV.

Vybavíme za vás :

  • hypotéku

  • zmluvy a kataster

  • stavebné povolenie

  • inžinierske siete

  • výstavbu domu

 Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID10594, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.