Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ - PREDAJ - EXKLUZÍVNE - 3i BYT UL. PRIBINOVA POV. BYSTRICA 94 900 €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR010478

Popis

Cena 94 900 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 70 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť Lánska

Ponúkame vám na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vyhľadávanej časti Považskej Bystrice na Lánskej - ul. Pribinova s dvoma balkónmi. Nachádza sa na druhom poschodí z troch. Celková rozloha bytu je 75,50 m2 /z toho 5,5 m2 je pivnica/. Dispozične pozostáva z veľkej chodby, kuchyne, obývacej izby, detskej izby, spálne, veľkej kúpeľne s vlastným balkónom, samostatným WC a logie . Murivo – panel. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Jadro bytu je murované. Nové omietky, sadrokartónové podhľady, plávajúca podlaha, plastové okná, bezpečnostné dvere. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. K bytu prislúchajú 1 pivnica. Bezproblémové parkovanie. Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný. Mesačné náklady 180€/2 osoby.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 10478, call centrum: 0910 861 186.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.