Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - DOM NA KĽÚČ S POZEMKOM NA DRÁHACH, CENA: 138 400 -€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR010472

Popis

Cena 138 400 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 875 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť Dráhy

Zabezpečíme vám výstavbu domu na kľúč.

Zastavaná plocha: 107,70 m2

Úžitková plocha: 89,55 m2

Veľmi obľúbený rodinný dom Monty č.6 je vhodné použiť na rovinaté až mierne svahovité pozemky. Obývacia izba spolu s terasou a kuchyňou, v ktorej nechýba ani jedáleň. Zo zádveria je prístup do technickej miestnosti. Pri vstupe do domu je umiestnená kúpeľňa, samostatné WC. Po pravej strane od vstupu je umiestnená spálňa rodičov a detská izba so vstupom na terasu. Po ľavej strane od vstupu sa nachádza druhá detská izba. Všetky miestnosti sú dostatočné preslnené a prevetrané. Dom je vhodný pre štvorčlennú rodinu.

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Považskej Bystrici, mestská časť Dráhy. Pozemok je o výmere 875 m2. Nachádza sa v tichej štvrti, zároveň s výbornou dostupnosťou do centra a krásnym výhľadom na hrad. IS: napojenie na elektrinu zabezpečuje vlastník pozemku v spolupráci s SSD. Voda musí byť riešená studňou a kanalizácia žumpou alebo ČOV. Prístupová cesta k pozemku je mestská a novovzniknutú cestu medzi pozemkami vybuduje a skolauduje vlastník. Pozemok je v zmysle platného územného plánu mesta určené pre obytné územie - RD so stanoveným regulatívom UB 01 a povolenou výškou zástavby max. 2 nadzemné podlažia + podkrovie. Pripojenie na diaľnicu D1 len 1 km.

AKCIA: pri podpise zmluvy o dielo do 30.11.2019 POUKÁŽKA v hodnote 2500 € na nákup nábytku v predajni ROSINA NÁBYTOK PÚCHOV.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- inžinierske siete

- výstavbu domu

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 10472, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.