Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - DOM NA KĽÚČ S POZEMKOM NA DRÁHACH, CENA: 110 316 €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR010470

Popis

Cena 110 316 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 758 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť Dráhy

Zabezpečíme vám výstavbu domu na kľúč.

Zastavaná plocha: 82,50 m2

Úžitková plocha: 62,10 m2

Rozmer: 12,5 m x 6,6 m

Rodinný murovaný dom je vhodný  pre štvorčlennú rodinu  do nízkej okolitej zástavby na rovinatý až mierne svahovitý pozemok. V prednej časti domu sa nachádza zádverie a po jeho bokoch 1 detská izba a spálňa rodičov. Oproti zádveriu sa nachádza menšia detská izba. V stredovej časti je kúpeľňa, WC a ďalej kuchyňa, ktorá je prepojená s obývacou izbou. Tá má veľkorysé presvetlenie pomocou presklennej plochy, ktorá je zároveň vstupom na terasu.

 Stavebný pozemok sa nachádza v Považskej Bystrici, mestská časť Dráhy. Pozemok je o výmere 758 m2. Nachádza sa v tichej štvrti, zároveň s výbornou dostupnosťou do centra a krásnym výhľadom na hrad. IS: : napojenie na elektrinu zabezpečujú súčasní spoluvlastnící pozemkov v spolupráci s SSD a predpokladaný termín dokončenia je máj 2020. Voda musí byť riešená studňou a kanalizácia žumpou alebo ČOV. Prístupová cesta ku pozemkom je mestská. Pozemky sú v zmysle platného územného plánu mesta určené pre obytné územie - RD so stanoveným regulatívom UB 01 a povolenou výškou zástavby max. 2 nadzemné podlažia + podkrovie. Pripojenie na diaľnicu D1 len 1 km.

 

Vybavíme za vás na kľúč:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- inžinierske siete

- výstavbu domu

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 10470, call centrum: 0911 175 510.

 

 

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.