Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

ZNÍŽENÁ CENA - PREDAJ - 3i BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA 69 990 €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR010467

Popis

Cena 69 990 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 53 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici v tichej mestskej časti Kolónia. Nachádza sa na prvom poschodí zo štyroch. Celková rozloha bytu je 53m2. Dispozične pozostáva z chodby, detskej izby, spálne, obývačky s kuchyňou a z kúpeľne s WC. K spálni a obývačke prislúcha balkón. Murivo – panel. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Jadro bytu je murované. Plávajúca podlaha. Plastové okná. Ústredné kúrenie – radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu.

Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. LV bez ťarchy. Mesačné náklady do 120€/2 osoby a 2 deti. Byt sa predáva kompletne zariadený s nábytkom na mieru, elektrospotrebičmi, okrem zariadenia spálne.

 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 10467, call centrum: 0911 175 510.

 


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.