Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - DOM NA KĽÚČ S POZEMKOM NA HLINÁCH, CENA: 196.527€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR010460

Popis

Cena 196 527 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 103.22 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Kompaktný energeticky úsporný projekt domu O105 (murovaný RD 6) vhodný pre 4-člennú rodinu. V oddelenej dennej časti sa nachádza obývačka, kuchyňa, špajza a samostatná toaleta. V nočnej časti sa nachádzajú 3 spálne s kúpeľňou. Zádverie domu poskytuje pomerne veľký a praktický odkladací priestor. Obývacia izba je spojená s kuchyňou a jedálenským kútom, pričom kuchyňu je možné aj stavebne oddeliť. Z obývacej izby a spálne rodičov je prístupná čiastočne krytá terasa v záhrade domu. 

Navrhnutý pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej mestskej lokalite Hliny a je určený na výstavbu RD o výmere 1329 m2 + 130 m2 podiel na prístupovej ceste za 30€/m2.  V rámci platného územného plánu mesta je určený pre intenzívnu nízkopodlažnú zástavbu a mestské vily s povolenou výškou zástavby 2 nadzemné podlažia + podkrovie. Prístupová cesta je naplánovaná podľa zastavovacej štúdie. IS: kanalizácia je na hranici pozemku, elektrina je v blízkosti pozemku, plyn a voda sa nachádzajú cca 50 m od hranice pozemku v hlavnej ceste. Občianska vybavenosť: základná škola, materská škola, zastávka MHD, obchody, lekáreň.

Vybavíme za vás na kľúč:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- inžinierske siete

- výstavbu domu

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID 10460. Call centrum tel: 0911 175 510.

 

 


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.