Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK HLINY POVAŽSKÁ BYSTRICA 63€/m2

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR010457

Popis

Cena 63 €/m2
Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 1326 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť Hliny

Ponúkame Vám na predaj rovinatý slnečný pozemok určený na výstavbu RD o výmere 1329 m2 + 130 m2 podiel na prístupovej ceste za 30€/m2. Nachádza sa vo vyhľadávanej mestskej lokalite Hliny s vynikajúcou dostupnosťou, ideálny pre tiché bývanie, po jeho hranici preteká potok. V rámci platného územného plánu mesta je určený pre intenzívnu nízkopodlažnú zástavbu a mestské vily s povolenou výškou zástavby 2 nadzemné podlažia + podkrovie. Prístupová cesta je naplánovaná podľa zastavovacej štúdie. IS: kanalizácia je na hranici pozemku, elektrina je v blízkosti pozemku, plyn a voda sa nachádzajú cca 50 m od hranice pozemku v hlavnej ceste. Občianska vybavenosť: základná škola, materská škola, zastávka MHD, obchody, lekáreň.

Vybavíme za vás na kľúč:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- inžinierske siete

- výstavbu domu

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID 10457. Call centrum tel: 0911 175 510.


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.