Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - DOM NA KĽÚČ S POZEMKOM NA DRÁHACH, CENA: 158 676 €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR010455

Popis

Cena 158 676 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 938 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Zabezpečíme vám výstavbu domu na kľúč.

Zastavaná plocha: 123,70 m2

Úžitková plocha: 103,22 m2

Kompaktný energeticky úsporný projekt domu  murovaný RD č. 6, O105 vhodný pre 4-člennú rodinu. Vstup do domu je chránený pred poveternostnými podmienkami miernym zasunutím. V oddelenej dennej časti sa nachádza obývačka, kuchyňa, špajza a samostatná toaleta. V nočnej časti sa nachádzajú 3 spálne s kúpeľňou. Zádverie domu poskytuje pomerne veľký a praktický odkladací priestor. Obývacia izba je spojená s kuchyňou a jedálenským kútom, pričom kuchyňu je možné aj stavebne oddeliť. Z obývacej izby a spálne rodičov je prístupná čiastočne krytá terasa v záhrade domu.

Stavebný pozemok sa nachádza v Považskej Bystrici, mestská časť Dráhy. Pozemok je o výmere 938 m2. Nachádza sa v tichej štvrti, zároveň s výbornou dostupnosťou do centra a krásnym výhľadom na hrad. IS: napojenie na elektrinu zabezpečuje vlastník pozemku v spolupráci s SSD. Voda musí byť riešená studňou a kanalizácia žumpou alebo ČOV. Prístupová cesta k pozemku je mestská a novovzniknutú cestu medzi pozemkami vybuduje a skolauduje vlastník. Pozemok je v zmysle platného územného plánu mesta určené pre obytné územie - RD so stanoveným regulatívom UB 01 a povolenou výškou zástavby max. 2 nadzemné podlažia + podkrovie. Pripojenie na diaľnicu D1 len 1 km.

AKCIA: pri podpise zmluvy o dielo do 30.11.2019 POUKÁŽKA v hodnote 2500 € na nákup nábytku v predajni ROSINA NÁBYTOK PÚCHOV.

Vybavíme za vás :

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- inžinierske siete

- výstavbu domu

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 10455, call centrum: 0911 175 510Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.