Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

EXKLUZÍVNE – 3i BYT HLBOKÁ NITRA 87 500 €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR010443

Popis

Cena 87 500 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 84 m2
Kraj Nitriansky kraj
Okres Nitra
Obec Nitra
Časť Čermáň

Ponúkame vám na predaj 3-izbový byt v zaujímavej časti Nitra Čermáň. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí z ôsmych. Celková rozloha bytu je 84m2. Dispozične pozostáva z väčšej chodby, detskej izby, obývacej izby, kuchyne, spálne a kúpeľne s WC. K spálni prislúcha vlastná loggia. Byt sa predáva s predsieňovým nábytkom a skriňou v spálni. Murivo – panel. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Jadro bytu je z umakartu. Nanovo vystierkované a vymaľované steny. Plávajúca podlaha a gumolín. Plastové okná. Ústredné kúrenie – radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. K bytu prislúcha pivnica. Výťah k dispozícii. Bytový dom má schválenú kompletnú rekonštrukciu 09/2019. Dobrá dostupnosť do centra mesta a kompletná občianska vybavenosť.

Mesačné náklady do 150€/3 osoby.

 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID10443 , call centrum: 0911 175 510.

 


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.
Moje naposledy zobrazené nehnuteľnosti