Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

Predaj chata, Donovaly, Cena: 399000€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA010236

Popis

Cena 399 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 400 m2
Kraj Banskobystrický kraj
Okres Banská Bystrica
Obec Donovaly

Ponúkame vám na predaj chatu priamo v centre obce Donovaly, nachádzajúcu sa v tesnej blízkosti lyžiarskeho strediska. Celková výmera objektu je 851 m2, z toho úžitková plocha tvorí 400 m2. Na pozemku sa nachádza záhrada s terasou, ktorá je vo svahu. Chata je kompletné zariadená, so zavedeným internetom a TV, členená na 3 samostatné apartmány. Dispozícia chaty: vstupná chodba so vstupom do samostatného apartmánu. Apartmán tvorí obývacia izba s krbom, kuchyňa s jedálňou, 2 samostatné spálne, WC, kúpeľňa. Celý apartmán je kompletne zariadený nábytkom, spotrebičmi, práčkou, v obývacej izbe sa nachádza projektor s plátnom. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom aj vaňou. Na poschodí sa nachádzajú 2 samostatné apartmány. Prvý apartmán má 2 samostatné spálne a kúpeľňu s WC. Druhý apartmán na poschodí je členený na spojenú obývaciu izbu s kuchyňou a kúpeľňu spolu s WC. Obidva apartmány sú kompletne zariadené. 

Celý objekt prešiel za posledné roky veľkou rekonštrukciou – nová strecha, zväčšené hliníkové okná. Objekt je čiastočne podpivničený, kde sa nachádza technické zázemie chaty. Parkovanie je riešené v garáži, ktorá je súčasťou chaty alebo je parkovanie možné aj pred samotným objektom. 

Objekt je v súčasnosti využívaný ako rekreačná chata, vďaka jej polohe je možné objekt v budúcnosti využiť aj ako penzión alebo apartmánov chatu. 

 

Cena: 399000€. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA010236. Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.

Moje naposledy zobrazené nehnuteľnosti